czwartek, 14 marca 2013

Jagody Goji - prawdziwy eliksir młodości?

Wpływ jagód goji na spowolnienie procesów starzenia został potwierdzony naukowo. Zawarte w owocach goji przeciwutleniacze oraz inne substancje czynne, które wspomagają spowalnianie procesów starzenia powodują, że można nazwać jagody goji prawdziwym eliksirem młodości. 
Owoce goji - owoce wiecznej młodości


Właśnie z wymienionych powyżej powodów często określa się jagody goji mianem owoców długowieczności lub owocami wiecznej młodości. Co wpływa zatem na takie a nie inne działanie owoców goji? Czy tezy te znajdują poparcie w naukowych opracowaniach na ten temat? 

Mógłbym w tym miejscu zanudzać Was tekstami pełnymi zawiłej, naukowej terminologii oraz cytatami badań i opracowań naukowych na temat procesów starzenia czy dobroczynnego wpływu jagód goji na spowolnienie procesów starzenia się skóry... ale postanowiłem, że przedstawię Wam pewien ciekawy materiał foto, który chyba najlepiej pozwoli Wam ogarnąć moc działania jagód goji oraz niezwykły wpływ tego owocu na urodę (a przede wszystkim poprawę zdrowia i wyglądu skóry). Poniżej zdjęcia znalezione w sieci, które przedstawiają porównanie osób, które postanowiły wypróbować działanie jagód goji na włąsnej skórze...efekty są oszołamiające! Z resztą...zobaczcie i oceńcie sami: Efekty działania jagód goji udokumentowane po 3 miesiącach regularnego spożywania jagód goji!Wpływ jagód goji na wygląd skóry po 6 miesiącach regularnego zażywania jagód goji
Warto nadmienić, że są to jedynie przykładowe zdjęcia, wynalezione spośród wielu innych tego typu dokumentacji na temat wpływu jagód goji na skórę oraz urodę. 

Warto dodać, że pierwsze efekty spożywania jagód goji są widoczne już po 2 tygodniach regularnego spożywania jagód goji!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz